[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Copywriting po angielsku

Copywriting po angielsku to nie tylko sposób na wzbogacenie treści witryny. To przede wszystkim realna szansa na zdobycie zagranicznych klientów i kontrahentów. Polskie firmy coraz częściej rozszerzają działalność o rynki europejskie i światowe, zwłaszcza w branży technologicznej. Dobry copywriting po angielsku połączony z odpowiednimi działaniami marketingowymi może skutecznie przekonać Twoich klientów do skorzystania z Twojej oferty.  Teksty po angielsku to zawsze trafiona inwestycja i szansa na ciekawe, międzynarodowe współprace oraz wyższe marże przy podobnym nakładzie pracy. Przeczytaj więcej informacji o mojej ofercie i doświadczeniu i zapytaj o copywriting po angielsku.

 

Copywriting angielski

Dzięki mojej wiedzy i umiejętnościom oferuję także copywriting po angielsku. Teksty angielskie na strony www piszę od wielu lat. Specjalizuję się przede wszystkim w tematyce biznesowej i technologicznej – ukończyłam kurs angielskiego języka biznesowego, po którym otrzymałam certyfikat na poziomie C1+ (informacje o poziomach znajomości języków obcych według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego znajdziesz tutaj). Współpracuję z wieloma zagranicznymi kontrahentami, między innymi software housami, dla których regularnie przygotowuję teksty angielskie przeznaczone dla rodzimych użytkowników języka. Nieustannie szkolę też warsztat, omawiając moje teksty z native speakerem, aby stawały się jeszcze bardziej naturalne i autentyczne. Moje przykładowe teksty po angielsku znajdziesz w moim portfolio.

 

Proofreading angielski

Współpracuję również z native speakerem pochodzącym z UK. Za dodatkową opłatą mogę zapewnić również sprawdzenie tekstów przez rodzimego użytkownika języka posiadającego wykształcenie językowe. Proofreading angielski sprawi, że zyskasz 100% gwarancji poprawności i naturalnego brzmienia tekstu. Jest to kluczowe zwłaszcza, gdy adresujesz swoje teksty do odbiorców z krajów anglojęzycznych (UK, USA, Australii, Kanady, Irlandii czy Nowej Zelandii).

 

Copywriting po norwesku

Dla klientów prowadzących biznes w Norwegii oferuję również teksty w języku norweskim. Języka norweskiego uczę się od 2017 roku i posługuję się nim na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Pisząc teksty po norwesku, każdorazowo współpracuję z native speakerem, dzięki czemu mogę zagwarantować 100% poprawności językowej. Jeśli potrzebujesz wyceny copywritingu po norwesku, skontaktuj się ze mną – prześlę szczegóły drogą mailową.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]