Przejdźmy na "Ty"

Nazywam się Klaudia Lepiarz i od ponad 5 lat pracuję jako copywriter i specjalista ds. marketingu. Moją misją jest pomaganie firmom we wdrażaniu świadomych działań marketingowych, które prowadzą do zwiększania sprzedaży. Jako marketingowiec nie ograniczam się do pisania tekstów - zawsze szukam przestrzeni na rozwój biznesu moich klientów, której sami nie dostrzegli i robię wszystko, by odkryć problemy i potrzeby, o których mi nie powiedzieli.

Przejdźmy na "Ty"

Nazywam się Klaudia Lepiarz i po wielu latach edukacji wciąż nie potrafię stwierdzić, czy jestem umysłem ścisłym, czy humanistycznym. Na szczęście znalazłam dziedzinę, w której połączenie tych dwóch skrajności jest nie tylko możliwe,ale wręcz konieczne - czyli marketing.

5+ lat doświadczenia w marketingu, sprzedaży i e-commerce

Wiedzę o marketingu i biznesie zdobywałam między innymi w dziale sprzedaży międzynarodowego sklepu e-commerce, gdzie poznałam od podszewki klienta internetowego. Pracowałam też w zespole marketingu lidera z branży FMCG, gdzie prowadziłam duże kampanie o zasięgu ogólnopolskim dla marek rozpoznawanych na całym świecie. Studiowałam również na kierunku e-biznes (specjalizacja: marketing internetowy), choć za zdecydowanie bardziej wartościową uważam wiedzę zdobytą w praktyce. Jako freelancer realizowałam projekty dla marek takich jak Allegro, Ceneo, La Roche Posay czy SWISS, współpracując z firmami z Polski, UK, Niemiec, Holandii i Izraela.

Inne projekty

Oprócz pracy w marketingu zajmuję się również pracą społeczną. W kwietniu 2020 założyłam fundację mającą na celu wspieranie rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych osób. Umiejętność pisania tekstów przydaje mi się również tutaj - moje projekty napisane dla fundacji pozyskały dofinansowanie na łączną kwotę 19 000 euro. W ramach działalności w NGO prowadzę również szkolenia dla osób w wieku 18-30 lat o przedsiębiorczości, planowaniu kariery i umiejętnościach miękkich. Prywatnie dużo podróżuję (50+ odwiedzonych państw) i uczę się kilku języków obcych.

Masz pomysł na wspólny projekt?
Napisz do mnie - chętnie Ci pomogę!

Moja misja

Moją misją jest pomaganie firmom we wdrażaniu świadomych, przemyślanych działań marketingowych i content marketingowych, które prowadzą do zwiększania sprzedaży. Nie chcę być jedynie Twoim podwykonawcą - chcę być Twoim partnerem, który pomoże Ci zbudować generującą sprzedaż stronę www i silną markę. Jako marketer zawsze szukam przestrzeni na rozwój biznesu moich klientów, której sami nie dostrzegli i robię wszystko, by odkryć problemy i potrzeby, o których mi nie powiedzieli.

5+ lat doświadczenia w marketingu, sprzedaży i e-commerce, duże projekty...

Moje wiedza o marketingu to połączenie wielu dziedzin biznesu. Zdobywałam doświadczenie m. in. w dziale sprzedaży międzynarodowego sklepu e-commerce, gdzie poznałam od podszewki klienta internetowego. Przez 2 lata pracowałam też w zespole marketingu lidera rynkowego z branży FMCG, gdzie prowadziłam duże kampanie marketingowe o zasięgu ogólnopolskim. Jako freelancer realizowałam zlecenia dla marek takich jak Allegro, Ceneo, La Roche Posay czy SWISS, współpracując z firmami z Polski, UK, Niemiec, Holandii i Izraela. Obecnie łączę zdobyte doświadczenie, wspierając głównie software housy, agencje marketingowe, firmy technologiczne i projekty e-commerce.

A jeśli nie marketing i copywriting...

...to milion hobby, które od zawsze motywowały mnie do działania. W styczniu 2020 otworzyłam szkołę pole dance nauczającą autorską, unikalną na skalę Polski metodą. Zajęcia w Helium już po kilku tygodniach przyciągnęły kilkakrotnie więcej osób, niż mogliśmy zaoferować miejsc i zdobyły zadowolone, powracające kursantki. Prywatnie dużo podróżuję (50+ odwiedzonych państw), uczę się kilku języków obcych i (w końcu!) stawiam pierwsze kroki, prowadząc fundację wspierającą m. in. rozwój przedsiębiorczości wśród młodych osób.