[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Copywriter dla IT

Branża IT rządzi się swoimi prawami. Blog firmowy to istotne źródło pozyskiwania klientów, także zagranicznych. Aby był skuteczny, nie tylko musi być napisany nienagannym angielskim. Trzeba także znaleźć balans między językiem technicznym a takim, który będzie zrozumiały dla klienta biznesowego. Jako copywriter dla branży IT piszę treści, które w prosty sposób tłumaczą trudne techniczne zagadnienia i pomagają klientowi zrozumieć korzyści ze współpracy z software housem.

 

Teksty dla branży IT

Jako copywriter dla IT piszę teksty dla firm technologicznych. Doświadczenie w tej branży zdobywałam, współpracując z software housami, firmami oferującymi rozwiązania dla e-commerce i związanych z cyberbezpieczeństwem. Studiowałam też na kierunku e-biznes, gdzie realizowałam przedmioty związane z nowymi technologiami. Przykłady moich tekstów znajdziesz w zakładce Portfolio.

 

Copywriter dla software housu

Problemem wielu software housów jest to, że trudno jest im pisać o kwestiach technicznych w sposób, jaki będzie zrozumiały dla klienta. Wpadają tak zwaną “pułapkę wiedzy”. Teksty, które piszą, są pełne technicznej terminologii i skrótów myślowych. Wyjaśniając branżowe kwestie w sposób zbyt skomplikowany i niejasny dla klienta, nie są w stanie przekonać go do współpracy. Jako specjalista od tekstów dla IT, który nie jest programistą, patrzę na dane zagadnienie oczami klienta i dostrzegam elementy, które mogą być dla niego niezrozumiałe. Dzięki temu, że najpierw sama poświęcam czas na zrozumienie danego problemu, mogę wyjaśnić je w tekście w przystępny sposób.

 

Teksty dla IT po angielsku

Tworzę treści w dwóch językach: polskim i angielskim. Cennik tekstów znajdziesz tutaj.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]