Przejdźmy na "Ty"

Nazywam się Klaudia Lepiarz i od ponad 5 lat pracuję jako copywriter i specjalista ds. marketingu. Moją misją jest pomaganie firmom we wdrażaniu świadomych działań marketingowych, które prowadzą do zwiększania sprzedaży. Jako marketingowiec nie ograniczam się do pisania tekstów - zawsze szukam przestrzeni na rozwój biznesu moich klientów, której sami nie dostrzegli i robię wszystko, by odkryć problemy i potrzeby, o których mi nie powiedzieli.

5+ lat doświadczenia w marketingu, sprzedaży i e-commerce

Wiedzę o marketingu i biznesie zaczęłam zdobywać w międzynarodowym sklepie e-commerce, gdzie poznałam od podszewki klienta internetowego.

Następnie pracowałam w zespole marketingu lidera z branży FMCG, gdzie prowadziłam duże kampanie o zasięgu ogólnopolskim dla marek rozpoznawanych na całym świecie.

W międzyczasie współpracowałam z agencją specjalizującą się w marketingu strategicznym, gdzie uczyłam się tworzyć skuteczne oferty i strategie komunikacji.

Jako freelancer realizowałam projekty dla marek takich jak Allegro, Ceneo, La Roche Posay, SWISS i Eurocash, współpracując z firmami z Polski, UK, Niemiec, Holandii, Litwy i Izraela.

Inne projekty

W kwietniu 2020 założyłam fundację, której celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości wśród młodych osób. Moje projekty napisane dla fundacji pozyskały dofinansowanie na łączną kwotę 19 000 euro.

W ramach działalności w NGO prowadzę również szkolenia dla osób w wieku 18-30 lat o przedsiębiorczości, planowaniu kariery i rozwoju umiejętnościach miękkich.

Prywatnie dużo podróżuję (50+ odwiedzonych państw) i uczę się języków obcych. Sprawdź moją ofertę na copywriting po angielsku i norwesku.

Masz pomysł na wspólny projekt?
Napisz do mnie i działajmy!

Pozwól swojej stronie generować większy zysk:

Napisz do mnie lub zarezerwuj spotkanie online.

Porozmawiamy o Twoich potrzebach i wspólnie zaprojektujemy działania, które pomogą Ci osiągać wymarzone wyniki biznesowe.

Klaudia Lepiarz Marketing
kontakt@klaudialepiarz.eu
NIP: 5272910724