Przejdźmy na "Ty"

Odkąd pamiętam, nie potrafiłam określić, czy jestem umysłem ścisłym czy humanistycznym. Uważałam to za wadę, bo przez to nie mogłam dopasować się do systemu edukacji.

Aż w końcu trafiłam na marketing – branżę, w której wykorzystuję wszystkie moje talenty. Dzięki sprawnemu łączeniu pracy kreatywnej z analityczną dziś potrafię projektować treści, które naprawdę działają.

Pisząc teksty, dobrze wiem, co robię. Dowód?

Moje teksty generują wyniki

Poniższy wykres przedstawia test A/B dwóch opisów aplikacji w Google Play. Niebieska linia to wynik poprzedniego tekstu, pomarańczowa – napisanego przeze mnie. Poprawa treści spowodowała, że od tamtej pory aplikację mojego klienta pobiera o 60% więcej osób.

Moje teksty przekonują

Tylko w pierwszym roku działalności mojej fundacji napisane przeze mnie teksty przekonały grantodawców, że warto powierzyć nam ponad 180 000 zł. Za taką kwotę możemy zorganizować międzynarodowe wymiany dla ponad 70 osób i zrealizować wiele działań lokalnych.

Moje teksty są chętnie czytane

W 2021 roku napisałam e-booka dla copywriterów. Wiele opinii na jego temat brzmi tak:
„Przeczytałem jednym tchem, bo tak dobrze i płynnie się go czyta”
„Czytało się tak dobrze, że całego pochłonęłam w dwóch podejściach!”
„Pochłonęłam go całego w jeden wieczór! Czytało się tak lekko i płynnie, że nie mogłam się oderwać”
Wniosek jest prosty – jeśli moje treści angażują nawet innych specjalistów od pisania, zaangażują także Twoich klientów.

Moje teksty dobrze się pozycjonują

Przykładowo, mój tekst: Jak znaleźć copywritera? 7 porad, dzięki którym bez trudu zatrudnisz świetną osobę zajął 2 pozycję w Google [wynik z dnia 5 stycznia 2022] – organicznie, bez dodatkowych inwestycji w pozycjonowanie.

Gdzie się tego nauczyłam?

Od najlepszych. A tego zawodu najlepiej uczyć się od praktyków. Szkoliłam się między innymi w agencji marketingu strategicznego, gdzie tworzyłam oferty i strategie komunikacji. Ciągle doskonalę warsztat, stawiając na wiedzę pochodzącą od strategów i marketerów.

Od największych. To właśnie w korporacji z sukcesami realizowałam kampanie marketingowe o zasięgu ogólnopolskim, dla marek rozpoznawalnych na całym świecie (i zdobyłam wiedzę, dzięki której już nigdy nie będę musiała do tych korporacji wracać).

W praktyce. Przez ponad 6 latach w branży wypracowałam własne know-how zarówno marketingowe, jak i sprzedażowe. Jako freelancer realizowałam projekty dla marek takich jak Allegro, Ceneo, La Roche Posay, SWISS i Eurocash, współpracując z firmami z Polski, UK, Niemiec, Holandii, Litwy i Izraela.

Zainteresowany współpracą?

Wypełnij formularz lub wyślij maila.
Dogadamy się szybko.
kontakt@klaudialepiarz.eu

Shopping cart
Your cart is empty
Let's start shopping!
Start shopping
0